м. Житомир, вул. Вітрука 4\а
Працюємо по Житомиру і області
Режим роботи:
  • Пн-Пт: 830-1800
  • Сб: 830-1500
  • Нд: Вихідний
База будівельних матеріалів «Сад»
будівельні матеріали
оптом і в роздріб
 • Більше 15 років успішної роботи
 • Гарантія якості матеріалів
 • Безготівковий і готівковий розрахунок
 • Дотримання термінів доставки

БАЗАЛЬТОВА ВАТА ТЕХНОНІКОЛЬ

ТЕПЛОРОЛЛ (28 Щільність)

скачанные файлы (2)

ТЕПЛОРОЛЛце легкі гідрофобізовані, негорючі тепло-, звукоізоляційні рулони з базальтової вати. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.        

Область застосування

Матеріал ТЕПЛОРОЛЛ рекомендований для застосування в котеджному і малоповерховому будівництві в якості тепло- звукоізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкцій, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги і перекриття, перегородки.

  Screenshot_1

 

         
price

РОКЛАЙТ (30 Щільність)

  roklaitРОКЛАЙТце легкі гідрофобізовані, негорючі тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Плити РОКЛАЙТ ефективно сприяють не лише вирішенню завдань щодо абезпечення тепло-і звукоізоляції, а й в цілому мають високі експлуатаційні характеристики. Гідрофобізовані плити РОКЛАЙТ мають низьку водо-й паропроникність, високу міцність при стисканні. Все це забезпечує надійність і довговічність теплозвукоізоляційних плит РОКЛАЙТ. Крім того, матеріал вигідно відрізняють простота обробки і монтажу.

Плити РОКЛАЙТ – це безперечна знахідка у сфері індивідуального будівництва.

Розміри: Довжина — 1000, 1200 мм Ширина — 500, 600 мм Товщина — 50 мм

Область застосування

Плити РОКЛАЙТ рекомендовані для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як: мансарди, каркасні стіни, тришарові стіни, стіни з обробкою сайдингом (шарувата кладка), підлоги і перекриття, перегородки.

ТАБЛИЦЯ ХАРАКТЕРИСТИК МАТЕРІАЛІВ

ХАРАКТЕРИСТИКА

Плити РОКЛАЙТ володіють:

 • високою теплоощадною здатністю; стійкістю до впливу високих температур; стабільністю об’єму і форми; низьким водопоглинанням; високою звукопоглинальною здатністю; стійкістю до впливу мікроорганізмів і гризунів; нейтральністю при контакті з бетоном і металевими матеріалами; простотою монтажу, легкістю нарізання і обробки – легко розрізаються ножем або пилкою.

Пакування

Плити РОКЛАЙТ упаковані в пачки, відповідно до нормативно-технічної документації, в поліетиленову термоусадкову плівку. Можливе пакування декількох підпресованих (компресійних) пачок в пакування типу Multipack (Мультипак).

Вогнестійкість

Плити РОКЛАЙТ є негорючим матеріалом. Температура застосування від мінус 60 до + 200 ° С. Температура плавлення волокон понад 1000 ° С.

ТЕХНОБЛОК СТАНДАРТ (45 ЩІЛЬНІСТЬ)

tekhnoblokТЕХНОБЛОК – це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Размеры: Довжина — 1000, 1200 мм Ширина — 500, 600 мм Товщина — 30-200 мм, с кроком 10 мм

Область застосування

Плити ТЕХНОБЛОК рекомендовані для застосування в якості тепло-, звукоізоляції різних типів шаруватих кладок, каркасних стін, в тому числі зовнішніх з різними видами обробки, в тому числі сайдингом. А також як першого (внутрішнього) теплоізоляційного шару в фасадних системах з повітряним проміжком при двошаровому виконанні теплоізоляції.

     

ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ (80 ЩІЛЬНІСТЬ))

uploadgn7w40zy7k5_smallТЕХНОВЕНТ — це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Основне призначення плит ТЕХНОВЕНТ – це забезпечення повної теплоізоляції при будівництві або ремонті різних об’єктів.

На сьогодні наша компанія випускає плити ТЕХНОВЕНТ в трьох модифікаціях. Це серії ОПТІМА, СТАНДАРТ і ПРОФ. Модифікації відрізняються за такими технічними характеристиками як показникиміцності при стисканні, щільність, теплопровідність при різних умовах експлуатації.

Розміри: Довжина — 1000, 1200 мм Ширина — 500, 600 мм Товщина — 30-200 мм, с шагом 10 мм

Область застосування

Плити ТЕХНОВЕНТ призначені для застосування в промисловому і цивільному будівництві в якості тепло- звукоізоляційного шару вентильованих фасадних систем.

Марки ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ ТЕХНОВЕНТ ОПТІМА

ТЕХНОВЕНТ ПРОФ

ТЕХНОФАС ЕФЕКТ (135 ЩІЛЬНІСТЬ)

tehnofas_100ТЕХНОФАС – це легкі гідрофобізовані, негорючі тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід габро-базальтової групи.

Розміри: Довжина — 1000, 1200 мм Ширина — 500, 600 мм Товщина — 40-150 мм, с кроком 10 мм

Область застосування

Негорючі мінераловатні плити ТЕХНОФАС призначені для застосування в цивільному і промисловому будівництві як теплова ізоляція в системах зовнішнього утеплення стін з захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

ТЕХНОРУФ (180 ЩІЛЬНІСТЬ)

ТЕХНОРУФ — це негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. ТЕХНОРУФ – це ще і універсальний теплоізоляційний будівельний матеріал, який характеризується довговічністю, надійністю і має відмінні показники теплоощадження. Плити ТЕХНОРУФ знаходять широке застосування при влаштуванні теплоізоляції в спорудах різного типу завдяки своїм хорошим експлуатаційним характеристикам. На сьогодні наша компанія виробляє теплоізоляційні плити ТЕХНОРУФ чотирьох серій: 45, 50, 60 і 70. Це модифікації з відповідними показниками міцності при стисканні. Розміри: Довжина — 1000. 1200 мм Ширина — 500, 600 мм Товщина — 50 – 110 мм, с шагом 10 мм Область застосування В цивільному та промисловому будівництві як теплоізоляційний шар при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення. Плити ТЕХНОРУФ призначені для застосування як основний теплоізоляційний шар в покриттях із залізобетону або металевого профільованого настилу з покрівельним килимом всіх типів, в тому числі без влаштування захисних стяжок. Марки ТЕХНОРУФ 45    Міцність при стисканні при 10% деформації не менше 45 кПа ТЕХНОРУФ 50   50 Міцність при стисканні при 10% деформації не менше 50 кПа ТЕХНОРУФ 60   60 Міцність при стисканні при 10% деформації не менше 60 кПа ТЕХНОРУФ 70 &nbsp70 Міцність при стисканні при 10% деформації не менше 70 кПа

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосовали: 27, средняя оценка: 4.7 из 5)
Loading...