м. Житомир, вул. Вітрука 4\а
Працюємо по Житомиру і області
Режим роботи:
    • Пн-Пт: 830-1800
    • Сб: 830-1500
    • Нд: Вихідний
База будівельних матеріалів «Сад»
будівельні матеріали
оптом і в роздріб
  • Більше 15 років успішної роботи
  • Гарантія якості матеріалів
  • Безготівковий і готівковий розрахунок
  • Дотримання термінів доставки

КОМПЛЕКТУЮЧІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ПОКРІВЛІ

Аератор – використовується для вентиляції підпокрівельного простору. Колір чорний, зелений, коричневий, червоний
  Покрівельні цвяхи.. Спеціальні оцинковані єршоні покрівельні цвяхи з широким капелюшком і насічками допоможуть Вам швидко і якісно виконати монтаж гнучкої черепиці. 
  Коньково-карнизна черепиця – використовується як стартова черепиця при укладанні рядової черепиці, а також як конькова черепиця при формуванні покрівельного конька з бітумної черепиці. При монтажі карниза (стартової смуги) гонт використовується цілком; при монтажі конька гонт ділиться на три сегменти. Колір гонту підбирається під колір рядової черепиці.
  Мастика №23 Фіксер. Мастика призначена для проклеювання швів гнучкої черепиці, приклеювання єндового килима, проклейки стиків підкладкового килима, примикань до цегельних труб і стін.
  Карнизна планка призначена для зміцнення карнизів покрівлі і забезпечує ефективне відведення води з даху в жолоб водостічної системи. Використання карнизної планки обов’язкове, оскільки вона захищає покрівельний настил від опадів і подальшого гниття.
  Фронтонна планка призначена для зміцнення фронтонів покрівлі. Використання фронтонної планки обов’язкове, оскільки вона захищає покрівельний настил від опадів і подальшого гниття.
  Планка примикання призначена для посилення місць примикання і забезпечує ефективне відведення води. Вона забезпечує щільне прилягання гідроізоляційного (єндового) килима до вертикальної поверхні елементів будівлі (димарів, стін).
  Єндовий килим пзастосовується для гідроізоляції внутрішніх переломів даху (єндів), найбільш схильних до впливу снігових і дощових навантажень. Також єндовим килимом герметизується примикання до вертикальних стін і димоходів.
  Підкладковий килим з механічною фіксацією, отримують шляхом просочення міцної армувальної основи (склополотно) бітумно-полімерною зв’язною речовиною з додаванням СБС полімерів, з подальшим захистом з обох боків дрібнозернистим піском. Застосовується як підкладка між ОСБ плитою і бітумною черепицею. Його необхідно обов’язково використовувати як мінімум по периметру покрівельного ската (в ідеалі суцільно в усій площі покрівлі). 
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй первым!)
Loading...