м. Житомир, вул. Вітрука 4\а
Працюємо по Житомиру і області
Режим роботи:
    • Пн-Пт: 830-1800
    • Сб: 830-1500
    • Нд: Вихідний
База будівельних матеріалів «Сад»
будівельні матеріали
оптом і в роздріб
  • Більше 15 років успішної роботи
  • Гарантія якості матеріалів
  • Безготівковий і готівковий розрахунок
  • Дотримання термінів доставки

МАСТИКИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ

ММАСТИКА КРОВЕЛЬНА ТЕХНОНІКОЛЬ №21 (ТЕХНОМАСТ)

ОПИС ПРОДУКЦІЇ

uploadoh0yf4avwhy_smallМастика покрівельна ТЕХНОНІКОЛЬ № 21 (Техномаст) являє собою готовий до застосування матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованого штучним каучуком, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів і органічного розчинника. Покриття на її основі володіють високими: еластичністю, міцністю зчеплення з основою, теплостійкістю, стійкістю до впливу вологи.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Призначена для: влаштування мастичних та ремонту всіх видів покрівель (в поєднанні зі склотканиною, рулонними матеріалами та без них); гідроізоляційного захисту будівельних конструкцій (фундаментів, підвалів, паль, та інших об’єктів, які заглиблюються в землю або контактують з вологим середовищем); гідроізоляційної і антикорозійної обробки металевих поверхонь, в тому числі труб, кузовів автомобілів. Витрата для влаштування мастичної покрівлі – 3,8-5,7 кг / м2; для влаштування гідроізоляції – 2,5 – 3,5 кг / м2.

ПЕРЕВАГИ

Застосовується при мінусових температурах

ПРАЙМЕР БІТУМНИЙ ТЕХНОНІКОЛЬ №01

Опuploadysyjrg0s5u7_smallис МАТЕРІАЛУ

Праймер являє собою розчин високоякісних нафтових бітумів з температурою розм’якшення не нижче 70 ° С в спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу змочувальну, проникливу здатність і малий часом висихання.

ПРИЗНАЧЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Підготовка (ґрунтування) основ перед укладанням наплавляючих, самоклейких покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Влаштування гідроізоляції у внутрішніх приміщеннях.

Переваги

Застосовується при мінусових температурах

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосовали: 27, средняя оценка: 4.7 из 5)
Loading...